Taşımacılık ve Lojistik için 1Ci ERP Çözümleri

Akışları dijitalleştirmek ve piyasanın zorluklarını aşmak

Başarmak için Değişim

Lojistik, değişen pazar koşullarının ve müşteri gereksinimlerinin daha önce hiç olmadığı kadar baskı yaptığı oldukça rekabetçi bir endüstridir. Lojistik firmaları, tüm süreçleri düzenli ve iyi koordine edilmiş, yalnızca gerçek zamanlı bilgilerle gelişebilirler. Kurumsal Kaynak Planlama yazılımı ile (ERP), farkı hissedeceksiniz.

ERP firmanıza uygulandıktan sonra, teslimat ve tedarik süreçlerini optimize edebilir, kaynakları verimli bir şekilde kullanabilir ve taşıma altyapısı ile zamanlama ve koordinasyon sorunlarını ortadan kaldırabilirsiniz.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) dağıtım süreçlerini iyileştirmek ve personeli daha etkin bir şekilde yönetmek isteyen taşımacılık ve lojistik şirketleri için olmazsa olmaz bir araç haline geldi.

Neden 1Ci Çözümlerine ihtiyacınız var

Lojistik ve nakliye yönetimi için özel olarak hazırlanmış 1Ci ERP çözümleriyle, kaynak planlama ve envanter yönetiminden, gerçek zamanlı izleme ve kalite kontrolüne kadar tüm lojistik sürecini verimli bir şekilde düzenleyebilir ve optimize edebilirsiniz.
transport management software
Konu ister nakliyecilerle, yolcularla ister müşterilerle ilgili olsun, tüm kullanıcılara kaliteli hizmet ve güncel bilgiler sağlayarak verimliliğini arttırın
erp transportation management
Her dakika gelen birkaç araçla, günlük işlenen onbinlerce mal ve siparişle, lojistik ve nakliye merkezlerini yönetme yeteneği
erp software for logistics industry
Endüstriye özgü ve karmaşık olan çeşitli işlemlerin uzaktan kontrol edilebilen bir sisteme entegrasyonu
1Ci Transport and Logistics kullanarak
manage transport infrastructure
Yerel 3PL operatörlerinden sınır ötesi limanlara veya federal otobüs istasyonlarına kadar her ölçekte ulaştırma altyapısını yönetebilirsiniz.
erp logistics
Lojistik faaliyetlerinin tüm yönlerini yönetebilirsiniz; örneğin: liman, ağırlık kontrolleri, depo, nakliye, güvenlik, pazarlama ve lojistik siparişlerinin çevrimiçi kaydı ve bilet alımı.
logistics erp software
Taşıyıcılar, bilet kasiyerleri, lojistik departmanları, istasyon yöneticileri, yolcular ve kurumsal müşteriler arasında sorunsuz bilgi alışverişini sağlayabilirsiniz.
logistics module in erp
Dijital araçlarla kolaylıkla senkronize edebilirsiniz.
streamline data tracking
Tüm kilit departmanlar arasındaki veri takibini ve analizini kolaylaştırabilirsiniz.
erp software for transport company
SCADA ile entegrasyon yoluyla teknolojik parametreleri takip edebilirsiniz.

Temel teknolojiler

Nakliye ve lojistik için geliştirilmiş 1Ci çözümleri esnektir, zaman ve müşteriler açısından kalitesi kanıtlanmıştır iş dijitalleştirme yazılımı

1C:ERP

Büyük ve orta ölçekli işletmelerin süreçlerinin otomatikleştirilmesinde en iyi küresel tecrübelere dayalı kurumsal yönetim sistemleri oluşturmak için yenilikçi uygulama.

1C:Enterprise

Finansal işlemler, muhasebe, üretim yönetimi, satış yönetimi, kurumsal hizmetler ve daha fazlası gibi kurumsal süreçleri kolaylaştırmak için uyarlanabilir ve yapılandırılabilir geliştirme platformu.

Müşteri Hikayeleri

Her gün lider rolünü üstlenen ve işlerini bir üst seviyeye çıkaran firmalar

Utair

1Ci lojistik çözümü ile tedarik zinciri otomasyonu, lojistik, envanter ve muhasebe yönetimi.

Spb GUP Passazhiravtotrans

Rusya'nın en büyük nakliye firmalarından birisi için kompleks otomasyon.
NAKLİYE
NAKLİYE
Demo Talep Edin
Lütfen formu doldurun; bu şekilde sizlere Nakliye ve Lojistik alanındaki 1Ci çözümünün demosunu sunacak en iyi ortağı bulalım.